0

Achiote – extrakt

Na prostatu, metabolizmus, infekcie a zápaly

  • 18,50€


Zdieľať

 

Rastlinka Achiote je známa vďaka svojim všestranným účinkom po celom svete. Presadila sa hlavne pri liečbe prostaty. Má protizápalové antiseptické a antibakteriálne účinky a z týchto dôvodov je podľa juhoamerických odborníkov vhodná pre liečbu infekcií, hojenie rán, popálením, vredov a hemeroidov.

Achiote tiež napomáha v posilnení metobalizmu, zlepšení trávenia, znížení hladiny cholesterolu a redukcií nadváhy. V neposlednom rade je skvelá ako afrodiziakum.
Zloženie: Achiote (Bixa orellana-Folium) 10g, voda, kyselina citrónová.

Denná dávka obsahuje 210mg Achiote. 200g bylín v 1l roztoku.
Dávkovanie:
5-7 kvapiek 2-3 krát denne, neprekračujte denné dávkovanie. Pred použitím pretrepať.
Skladovanie:
Superextrakt je možné aj po otvorení fľaštičky skladovať pri izbovej teplote, je zakonzervovaný. Neskladovať však na svetle.

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

 Vo všeobecne dostupných zdrojoch možno nájsť informácie o účinkoch Achiote:

https://www.youtube.com/watch?v=0WdqqB_nEfA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3jGi8Ix_BwEgf3JQUXL-fffVWXxIBC47Oi_ZWJURLoWuwTvzJROgsuuq0

https://www.youtube.com/watch?v=hGlASaxMwoA&list=PLyG2jo57rwSiWKPO5K6FGTJcJBMNGazqr&index=2

https://www.youtube.com/watch?v=hy_xxNHOfEo&list=PLyG2jo57rwSiWKPO5K6FGTJcJBMNGazqr&index=3

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!