0

Amazonská liána

Zaisťuje normálnu činnosť svalov a kĺbov

  • 14,50€


Zdieľať

 

Táto čajová zmes sa odporúča a používa v juhoamerickej medicíne proti všetkým druhom zápalov, na čistenie krvi, pri artritídach a reumatizme, pri bolestiach chrbta a na celkové posilnenie organizmu. Pomáha normálnej činnosti kĺbov a svalov.


Čajová zmes obsahuje: Uňa de Gato (Uncaria tomentosa Willd. D.C. – Cortex), Manayupa (Desmodium adscendens Sw. – Herba), Vrbová kôra (Folium salicin – Herba), Gaštanový kvet (Flos hippocastani – Herba)

Tieto čajové zmesi boli vytvorené jasnovidným spôsobom na základe mnohoročných znalostí a skúseností juhoamerických šamanov a indiánov.


Dávkovanie: Pred použitím zmes premiešať. Dávkovanie podľa hmotnosti, jedna polievková lyžica zmesi sa zaleje 700 ml až litrom vriacej vody a nechá sa asi 10 až 15 minút vylúhovať. Potom zlejeme a uchovávame najlepšie v termoske a pijeme počas dňa v rovnomerných dávkach (ráno, na obed a večer), najlepšie pol hodiny pred jedlom. Po spotrebovaní tejto dávky nasleduje dvoj týždňová pauza. Odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Aby došlo k významnému zlepšeniu zdravotného stavu, odporúčame vždy využívať minimálne dve balenia bylinných zmesí.


Kontraindikácie: Neužívať v tehotenstve a pri plánovanom tehotenstve! Nie je vhodné pre deti do 10tich rokov. Možno precitlivenosť na obsahové látky! Nie je náhradou stravy ani predpísané medikácie.
1 balenie čajovej zmesi je na 25 až 30 dní.
Hmotnosť: 70g

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovajte mimo dosahu detí. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!