0

ANDSKÝ KRÍŽ - BIELY

Andské kríže slúžia ako ochrana a na čistenie biopoľa.Niekedy je tento symbol nazývaný tiež ako inkský kríž alebo kríž Inkov.

  • 6,20€


Nemáme na sklade požadovaný výrobok? Kontaktujte nás a my Vám odporúčime relevantnú náhradu, alebo nám napíšte Váš kontakt (mail, alebo telefón) a my sa Vám ozveme, hneď po naskladnení chýbajúceho produktu.
Zdieľať

 

Chakana je tradičný symbol a prívesok Inkov. Niekedy je tento symbol nazývaný tiež ako inkský kríž alebo kríž Inkov. Často sa mu hovorí tiež Kríž Ánd alebo andský kríž. Andské kríže slúžia ako ochrana a na čistenie biopoľa.

Tento tvarový energetický žiarič pochádza z mestečka Chavín, kde je v zemi postavená obrovská pyramída a v nej je postavený kamenný obelisk - kamenný menhir. Znak kamenného kríža, ktorý budete mať u seba, bude čerpať energiu zo silového miesta, kde sa nachádza originál, teda kríž na obelisku v dávnou civilizáciou postavenej pyramíde. Skrze tento menhir v pyramíde je stále do kamenného kríža príjmaná veľmi silná kozmická energia, ktorá má predovšetkým liečebné a ochranné vlastnosti. S týmto kamenným žiaričom je možné tiež vykonávať liečebné cvičenia a rozvíjať svoje mimozmyslové schopnosti. Je možné behom cvičenia si položiť kríž na niektorú čakru.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!