0

Palo Santo

Odstraňuje negatívne vplyvy, prináša očistu, otvára ducha

  • 3,30€


Zdieľať

Vonné drievka vyrobená miestnymi obyvateľmi Peru, sú tradičným vykurovadlom danej oblasti. Spĺňajú vysoké nároky na pôvod a kvalitu spoločne s dôrazom na prírodné zloženie produktu. Môžu nám poslúžiť v okamih, keď potrebujeme rýchlo a efektívne očistiť priestor, navodiť patričnú atmosféru alebo odprevadiť činnosť, pri ktorej je potrebné posilnenie a dôraz na spirituálnu stránku veci.
Drevo tohto stredoamerického stromu má pre danú oblasť nesmierny význam, bolo odpradávna používané prapôvodnými obyvateľmi pre svoje magické a liečebné účely.
Významné sú jeho očistné účinky, miestni šamani pália drevo a kňaz ho incenzuje s ním miesto aj osoby pred liečebnými rituály, slúži na zahnanie nešťastia a pohrôm, odstraňuje odtlačky zlých energií a negatívnych síl. Má aj upokojujúce vlastnosti, otvára ducha a umožňuje vstup do inej reality, dobre sa hodí k vykurovaniu na večer, často vo svojej domovine sprevádza rôzne rituály.

Spaľujte, ak potrebujete silne očistiť priestor alebo osoby, na zahnanie všetkého negatívneho, pri únave spôsobenej nervovým vyčerpaním, na upokojenie, zvýšenie citlivosti k jemnohmotným vibráciám aj navodenie vešteckých schopností a vízií, ihlančeky majú sladko kokosovú vôňu, živicové drevitú s jemnými tónmi exotického ovocia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!