0

MENŠTRUÁCIA

Prostriedky prírodnej medicíny v tejto liečebnej kúre regulujú hormonálnu hladinu v ženskom tele a tým upravujú ťažkosti spojené s menštruáciou - nepravidelná menštruácia / bolesti brucha a chrbta

  • Skladom
  • Kód produktu: lk33
  • Počet prezretí: 2367

Cena celej kúry = 148€ (2x Aguaje / extrakt, 2x Maca čierna / extrakt, 1x Macontro / extrakt, 2x Na moje dni / bylinná zmes, 3x Maca červená / superpotravina)

  • 148,00€


Zdieľať

Nepríjemné syndrómy spojené s priebehom menštruácie sú: bolesti v podbrušku a chrbta, pocit nafúknutého brucha, opuchy končatín, únava, depresia, podráždenosť, úzkosť a výkyvy nálad. Prostriedky prírodnej medicíny najmä Aguaje a Maca regulujú hormonálnu hladinu v ženskom tele a tým upravujú ťažkosti spojené s menštruáciou.


PRODUKTY V BALÍČKU:
2x Aguaje / extrakt
2x Maca čierna / extrakt
1x Macontro / extrakt
2x Na moje dni / bylinná zmes
3x Maca červená / superpotr.


DĹŽKA KÚRY: 2 MESIACE
Dávkovanie produktov:
Aguaje - 2x10 kvapiek denne
Maca čierna - 2x10 kvapiek denne
Macontro - 2x8 kvapiek denne
Na moje dni - 2 šálky denne
Maca červená - 1 lyžička denne
Upozornenie: Aguaje môže niekedy vyvolať silnejšiu či častejšiu menštruáciu. v tomto prípade nasaďte kúru na začiatku menštruačného cyklu a dávkujte Aguaje v menších dávkach. Pozvoľna dávku Aguaje zvyšujte podľa pocitu.

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!