0

ZRAK – MUŽI

Pre túto kúru sme zvolili prostriedky, ktoré celkovo optimalizujú stav oka, podporujú očný nerv a zaisťujú jeho správne zásobenie živinami a kyslíkom - ostrý zrak / posilnenie zrakového nervu / výživa

  • Skladom
  • Kód produktu: lk82
  • Počet prezretí: 1761

Cena celej kúry = 168€ (2x Claragua / extrakt, 3x Lucuma / superpotravina, 1x Canchalagua / extrakt, 1x Maca čierna / extrakt , 3x Camu Camu / superpotravina, 2x Sacha Inchi /olej)

  • 168,00€


Zdieľať

Pre túto kúru sme zvolili prostriedky, ktoré celkovo optimalizujú stav oka, podporujú očný nerv a zaisťujú jeho správne zásobenie živinami a kyslíkom. Prirodzeným spôsobom posilňujú rohovku a dokonca prispievajú k lepšej akomodácií očnej šošovky. Medzi týmito prostriedkami vyniká predovšetkým Canchalagua.


PRODUKTY V BALÍČKU:
2x Claragua / extrakt
3x Lucuma / superpotravina
1x Canchalagua / extrakt
1x Maca čierna / extrakt
3x Camu Camu / superpotravina
2x Sacha Inchi / olej


DĹŽKA KÚRY: 2 MESIACE
Dávkovanie produktov:
1. mesiac:
Claragua - 2x10 kvapiek denne
Lucuma - 2 lyžičky denne
Camu Camu - 1 lyžička denne
2. mesiac:
Claragua - 2x10 kvapiek denne
Canchalagua - 2x10 kap./den
Maca čierna - 2x10 kap./den
Camu Camu - 1 lyžička denne
Sacha Inchi - 1 lyžica denne

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!