0

ZÁPALY

Nami zvolená kombinácia prostriedkov silno aktivizuje ozdravné mechanizmy v organizme, ktoré vedú k úplnému odstráneniu škodlivých zápalov z tela - podpora imunity / na vírusy a zápaly / prevencia

  • Skladom
  • Kód produktu: lk77
  • Počet prezretí: 3062

Cena celej kúry = 112€ (2x Dračia krv 55ml / superpotravina, 1x Ubos / extrakt, 1x Achiote / extrakt, 1x Červený plod / bylinná zmes, 3x Camu Camu / superpotravina)

  • 112,00€


Zdieľať

Nami zvolená kombinácia prostriedkov silno aktivizuje ozdravné mechanizmy v organizme, ktoré vedú k úplnému odstráneniu škodlivých zápalov z tela. Medzi vybranými prostriedkami vyniká predovšetkým plod pralesného kríku Achiote a strom Ubos, ktorých protizápalové účinky sú široko známe. Imunitu silne povzbudzuje Camu Camu.


PRODUKTY V BALÍČKU:
2x Dračia krv 55ml / superpotr.
1x Ubos / extrakt
1x Achiote / extrakt
1x Červený plod / bylinná zmes
3x Camu Camu / superpotravina


DĹŽKA KÚRY: 2 MESIACE
Dávkovanie produktov:
Dračia krv
- 2x5 kvapiek denne 14 dní
- 2x10 kvapiek denne 14 dní
- 2x15 kvapiek denne 1 mesiac
Ubos - 2x8 kvapiek denne
Achiote - 2x8 kvapiek denne
Červený plod - 1x denne šálku
Camu Camu - 1 lyžička denne

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!