0

VYTELESNENIE

Zostavili sme špeciálny set prostriedkov pre maximálnu podporu vstupov do zmenených stavov vedomia a rozvoja nadštandardných mentálnych schopností - exteriorizácia / meditácie / duchovná práca

  • Skladom
  • Kód produktu: lk76
  • Počet prezretí: 1902

Cena celej kúry = 158€ (2x Muira Puama / extrakt, 2x Maca Čierna / extrakt, 2x Hercampuri / extrakt, 3x Motýlí kvet / bylinná zmes, 1x Horký kvet / bylinná zmes)

  • 158,00€


Zdieľať

Exteriorizácia je schopnosť opustiť fyzické telo, vykonať duševnú cestu a potom sa do tela zase vrátiť (tzv. astrálne cestovanie). Ide o náročnú techniku, ktorú treba natrénovať. Zostavili sme špeciálny set prostriedkov pre maximálnu podporu vstupov do zmenených stavov vedomia a rozvoja nadštandardných mentálnych schopností.


PRODUKTY V BALÍČKU:
2x Muira Puama / extrakt
2x Maca Čierna / extrakt
2x Hercampuri / extrakt
3x Motýlí kvet / bylinná zmes
1x Horký kvet / bylinná zmes


DĹŽKA KÚRY: 2 MESIACE
Dávkovanie produktov:
Horký kvet - 1 šálka ráno
Hercampuri - 2x10 kvapiek denne
Maca Čierna - 2x10 kvapiek denne
Muira Puama - 2x10 kvapiek denne
Motýlí kvet - 1 šálka večer (20 kvietkov)

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!