0

OBEHOVÝ SYSTÉM

Naše prostriedky zlepšujú stav ciev a cievnych stien a vyživujú ich - infarkt ,srdcové chyby, obezita , vysoký cholesterol

  • Skladom
  • Kód produktu: lk39
  • Počet prezretí: 2418

Cena celej kúry = 118€ (2x Peruánsky láskavec / bylinná zmes, 3x Lucuma / superpotravina, 2x Espimorado / extrakt, 2x Caigua / extrakt)

  • 118,00€


Zdieľať

Obehová sústava má v ľudskom tele kľúčovú funkciu, prenáša kyslík do tkanív a odvádza CO2, rozvádza živiny z tráviacej sústavy do pečene a z pečene do orgánov celého tela. Naše prostriedky zlepšujú stav ciev a cievnych stien a vyživujú ich. Sú prevenciou proti ich zúženiu, kôrnateniu a odstraňujú bloky v prietoku krvi.


PRODUKTY V BALÍČKU:
2x Peruánsky láskavec / byl. zmes
3x Lucuma / superpotravina
2x Espimorado / extrakt
2x Caigua / extrakt


DĹŽKA KÚRY: 2 MESIACE
Dávkovanie produktov:
Peruánsky laskavec - 2 šálky denne
Lucuma - 1 lyžička denne
Espimorado - 2x10 kvapiek denne
Caigua - 2x10 kvapiek denne
Upozornenie: Espimorado nesmú užívať ľudia s nízkym tlakom. V tomto prípade je nutné si znášanlivosť extraktu vyskúšať. Začať od dávky 2x5 kvapiek denne a pozvoľna zvyšovať až na 2x10 kvapiek denne.

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!