0

RELAXÁCIA

Naša kúra uvoľňuje psychické napätie a svalový tonus. Organizmus sa tak účinnejšie zregeneruje a rýchlejšie dobije novú životnou energiou - uvoľnenie tela a mysle / upokojenie / odstránenie stresu

  • Skladom
  • Kód produktu: lk50
  • Počet prezretí: 1778

Cena celej kúry = 128€ (2x Motýlí kvet / bylinná zmes, 1x Marcomero / extrakt , 2x Maca čierna / extrakt, 1x Biely koreň / bylinná zmes, 2x Marcoregano / extrakt)

  • 128,00€


Zdieľať

 

 

Relaxácia je stav, kedy dochádza k uvoľneniu a upokojenie tela a mysle. Správna relaxácia predchádza rade civilizačných chorôb spôsobených nadmerným stresom a informačným smogom. Naša kúra uvoľňuje psychické napätie a svalový tonus. Organizmus sa tak účinnejšie zregeneruje a rýchlejšie dobije novú životnou energiou.


PRODUKTY V BALÍČKU:
2x Motýlí kvet / bylinná zmes
1x Marcomero / extrakt
2x Maca čierna / extrakt
1x Biely koreň / bylinná zmes
2x Marcoregano / extrakt


DĹŽKA KÚRY: 2 MESIACE
Dávkovanie produktov:
Biely koreň - 1 šálka ráno
Motýlí kvet - 1 šálka večer (7-10 kvietkov)
Marcomero - 1x10 kvapiek denne
Maca čierna
- 2x10 kvapiek denne
Marcoregano - 2x10 kvapiek denne
Odporúčanie: v prípade potreby môžete zvýšiť dávky extraktov max. o 10 kvapiek denne.

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!