0

NEPLODNOSŤ

Nami vybrané prostriedky pre túto kúru sú schopné aktivizovať a optimalizovať činnosť hormonálneho systému u žien špecifickým spôsobom tak, že sa výrazne zvyšuje pravdepodobnosť počatia - neschopnosť počatia / hormonálne faktory

  • Skladom
  • Kód produktu: lk37
  • Počet prezretí: 2054

Cena celej kúry = 148 € (2x Aguaje / extrakt, 6x Maca biela / superpotravina, 2x Obria praslička / bylinná zmes, 2x Macontro / extrakt)

  • 148,00€


Zdieľať

 

 

Nami vybrané prostriedky pre túto kúru sú schopné aktivizovať a optimalizovať činnosť hormonálneho systému u žien špecifickým spôsobom tak, že sa výrazne zvyšuje pravdepodobnosť počatia. Ženský organizmus je tiež výrazne posilnený a pripravovaný na záťaž súvisiacu s tehotenstvom. Kúra je vhodná pri dlhotrvajúcich problémoch s počatím.


PRODUKTY V BALÍČKU:
2x Aguaje / extrakt
6x Maca biela / superpotravina
2x Obria praslička / byl. Zmes
2x Macontro / extrakt


DĹŽKA KÚRY: 2 MESIACE
Dávkovanie produktov:
Aguaje - 2x10 kvapiek denne
Maca biela - 2 lyžičky denne
Obria praslička - 2 šálky denne
Macontro - 2x10 kvapiek denne

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!