0

CHUDNUTIE/ NADVÁHA

Liečebná kúra pre rýchlejšie spaľovanie tukových zásob, detoxikáciu a úpravu hmotnosti

  • Skladom
  • Kód produktu: lk22
  • Počet prezretí: 3717

Cena celej kúry = 122€ (1x Hinocaiga / extrakt, 1x Fialový kvet / bylinná zmes, 6x Fial. Kukurica / superpotravina, 1x Hercalima / extrakt, 1x Modré maté / bylinná zmes)

  • 122,00€


Zdieľať

 

Obezita je novodobou civilizačnou chorobou, ktorá spôsobuje opotrebovanie kĺbov, rôzne typy rakovín, poruchy obehového systému, srdcové choroby, mozgové príhody, Diabetes typu II. a mnoho iných. Vďaka užívaní týchto produktov dochádza predovšetkým k ďaleko rýchlejšiemu spaľovaniu tukových zásob, detoxikácií a úprave hmotnosti.


PRODUKTY V BALÍČKU:
1x Hinocaiga / extrakt
1x Fialový kvet / byl. Zmes
6x Fial. Kukurica / superpotr.
1x Hercalima / extrakt
1x Modré maté / byl. Zmes

DĹŽKA KÚRY: 2 MESIACE
Dávkovanie produktov:
1. mesiac:
Hinocaiga - 2x10 kvapiek denne
Fialová kukurica - 2x1 lyžička denne
Fialový kvet - 2x 1 šálka denne
2. mesiac:
Hercalima - 2x10 kvapiek denne
Modré maté - 2x šálka denne
Fialová kukurica - 2x1 lyžička denne
Odporúčanie: Jesť striedmo a malé porcie. Pre výraznejší účinok užívať tiež Enterosgel (možno zakúpiť v lekárni).

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!