0

ZRAK-ŽENY

Pre túto kúru sme zvolili prostriedky, ktoré celkovo optimalizujú stav oka, podporujú očný nerv a zaisťujú jeho správne zásobenie živinami a kyslíkom - ostrý zrak / posilnenie zrakového nervu / výživa / hormonálna vitalita / posilnenie očí

  • Skladom
  • Kód produktu: lk81
  • Počet prezretí: 2411

Cena celej kúry = 186€ (2x Claragua / extrakt, 1x agua / extrakt, 3x Lucuma / superpotravina, 1x Canchalagua / extrakt, 1x Maca čierna / extrakt, 3x Camu Camu / superpotr. , 2x Sacha Inchi / olej)

  • 186,00€


Zdieľať

Do kúry sme začlenili nielen veľmi účinné prostriedky tradične používané na posilnenie zraku ale aj extrakt z plodov Palmy Aguaje. Táto dôležitá zložka obsahuje látky schopné zlepšiť zrak najmä u žien. Silne revitalizačne pôsobí na oči tiež andská liečivka Canchalagua.


PRODUKTY V BALÍČKU:
2x Claragua / extrakt
1x Aguaje / extrakt
3x Lucuma / superpotravina
1x Chancalagua / extrakt
1x Maca čierna / extrakt
3x Camu Camu / superpotr.
2x Sacha Inchi / olej


DĹŽKA KÚRY: 2 MESIACE
Dávkovanie produktov:
1. mesiac:
Claragua - 2x10 kvapiek denne
Lucuma - 2 lyžičky denne
Aguaje - 2x8 kvapiek denněk
Camu Camu - 1 lyžička denne
2. mesiac:
Claragua - 2x10 kvapiek denne
Canchalagua - 2x10 kap./den
Maca čierna - 2x10 kap./den
Camu Camu - 1 lyžička denne
Sacha Inchi - 1 lyžica denne

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!