0

IMUNITA

Vybrané prostriedky v tejto liečebnej kúre dokážu silno mobilizovať imunitný systém a zvyšovať efektivitu jeho práce - obranyschopnosť / imunitný systém / baktérie a vírusy

  • Skladom
  • Kód produktu: lk26
  • Počet prezretí: 2165

Cena celej kúry = 122€ (1x Dračia krv 55ml / superpotravina, 1x Achiote / extrakt, 1x Vilcacora / extrakt, 1x Chuchuhuasi / extrakt, 3x Camu Camu / superpotravina , 2x Jergon Sacha / superpotravina)

  • 122,00€


Zdieľať

Imunita je schopnosť organizmu brániť sa proti vonkajším i vnútorným antigénom. Vybrané prostriedky dokážu silno mobilizovať imunitný systém a zvyšovať efektivitu jeho práce. Zdravá imunita potom sama zvládne zlikvidovať vírusy, patogénne organizmy, ale aj zamedziť rakovinovému bujneniu. Možno použiť aj ako prevencia.


PRODUKTY V BALÍČKU:
1x Dračia krv 55ml / superpotravina
1x Achiote / extrakt
1x Vilcacora / extrakt
1x Chuchuhuasi / extrakt
3x Camu Camu / superpotravina
2x Jergon Sacha / superpotravina


DĹŽKA KÚRY: 1 MESIAC
Dávkovanie produktov:
Dračia krv - Začať na 2x2 kvapiek denne, každý deň pridať 2 kvapky až do 2x10 kvapiek a na tejto dávke zostať do využívania.
Achiote - 3x7 alebo 2x8-10 kvap./den
Vilcacora - 3x7 alebo 2x8-10 kvap./den
Chuchuhuasi - 2x8-10 kvapiek denne
Camu Camu - 2 lyžičky denne
Jergon Sacha - 1 lyžica denne

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!