0

LIBIDO – ženy

Odporúčané produkty vo svojej vzájomnej kombinácii silne zvyšujú libido u žien a výrazne optimalizujú funkcie hormonálneho systému - frigidita / vyčerpanie / menopauza / stres

  • Skladom
  • Kód produktu: lk31
  • Počet prezretí: 1974

Cena celej kúry = 138€ (2x Muira Puama / extrakt, 2x Aguaje / extrakt, 3x Maca červená / superpotravina, 2x Maca čierna / extrakt)

  • 138,00€


Zdieľať

Odporúčané produkty vo svojej vzájomnej kombinácii silne zvyšujú libido u žien a výrazne optimalizujú funkcie hormonálneho systému. S tým súvisí aj viditeľné zlepšenie stavu pleti, spomalenie vypadávanie vlasov, posilnenie ich kvality, zvýšenie psychického komfortu a celkovej nálady. Táto kúra Vám pomôže obnoviť životnú energiu a zlepší Váš milostný život.


PRODUKTY V BALÍČKU:
2x Muira Puama / extrakt
2x Aguaje / extrakt
3x Maca červená / superpotr.
2x Maca čierna / extrakt

DĹŽKA KÚRY: 1 MESIAC
Dávkovanie produktov:
Muira Puama - 2x8 kvapiek denne
Aguaje - 2x8 kvapiek denne
Maca čierna - 2x8 kvapiek denne
Maca červená - 1-2 lyžičky denne
Pred stykom asi tak 1 hodinu:
Muira puama - 15 kvapiek
Maca čierna - 25 kvapiek
Aguaje - 10 kvapiek
Kúru možno zopakovať za 1 - 2 mesiace.

Všeobecné údaje: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možno precitlivenosť na obsiahnuté látky. Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!