0

Maca Čierna – extrakt

Posilňuje hormonálny systém a mozog u mužov podporuje vitalitu a plodnosť

  • 18,50€


Zdieľať

Maca Čierna, navráti a podporuje vitalitu a plodnosť. Posilňuje hormonálny systém mužov i žien. Priaznivo ovplyvňuje psychické a mentálne zdravie.

Obsahuje 60-70% sacharidov vrátane vlákniny, zanedbateľné množstvo tuku a 10-14% vysoko kvalitného rastlinného proteínu, zloženého z 19 aminokyselín vrátane 7 esenciálnych.

Maca je významným zdrojom minerálov, a to predovšetkým rastlinného vápnika, železa, draslíka a jódu, obsahuje organickú síru, zinok, mangán, horčík, fosfor, selén a meď.

Ďalej obsahuje vysoký podiel vitamínu C (20g pokryje dennú odporúčanú dávku), rad vitamínov skupiny B (vrátane B12). Maca je tiež bohatým zdrojom fytosterolov – rastlinných sterolov schopných odbúravať zlý cholesterol.

Maca sa radí medzi silné adaptogény, čo sú rastliny zvyšujúce odolnosť organizmu voči stresovým situáciám. Fungujú na princípe udržovanie homeostázy – rovnováhy všetkých telesných systémov, na rozdiel od substancií zameraných na jeden určitý symptóm.Maca, ako adaptogén, je schopná významne zvýšiť energiu ak je to potrebné, ale v opačnom prípade nestimuluje viac ako je treba.

Zloženie: Maca (Lepidium meyenii) 10g, voda, kyselina sorbová, 100g bylín v 1l roztoku.

Skladovanie: Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Dávkovanie: 5-7 kvapiek 2-3x denne, neprekračujte denné dávkovanie. Pred použitím pretrepať.

Všeobecné upozornenie: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možná precitlivenosť na obsiahnuté látky.

Informácie o Mace je možné nájsť na voľne dostupných zdrojoch :

https://www.youtube.com/watch?v=KWJjcHg-FnY&list=PLyG2jo57rwSjCs7dLqyUwr38mYf1UNGW5

https://www.youtube.com/watch?v=E5ctqlsRpYI&list=PLyG2jo57rwSjCs7dLqyUwr38mYf1UNGW5&index=2

 https://www.youtube.com/watch?v=hffPfC_dL-s&list=PLyG2jo57rwSjCs7dLqyUwr38mYf1UNGW5&index=4

https://www.youtube.com/watch?v=6Du6ClsZNhQ&list=PLyG2jo57rwSjCs7dLqyUwr38mYf1UNGW5&index=5

 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!