0

PÚPAVA LEKÁRSKA - EXTRAKT Z KOREŇA

Pôsobí protizápalovo, detoxikačne, zaisťuje normálnu činnosť pečene, žalúdka, močovej sústavy, účinné probiotikum, antioxidant

  • 18,50€


Zdieľať

Púpava Lekárska - veľmi silný vodno- glycerolový extrakt

Zloženie: Púpava lekárska-koreň (Taraxacum officinalis - radix), čistená voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citrónová, neobsahuje lieh

Púpava lekárska aj cez svoje tisícročné používanie vo fytomedicíne má povolené iba nasledujúce zdravotné tvrdenia podľa NARIADENIA KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 (zo 16. mája 2012), ktoré platia od 14.12.2012.

Pôsobí protizápalovo

Detoxikácia - vylučovanie

Normálna činnosť pečene

Normálna činnosť žalúdka

Normálna funkcia močovej sústavy

Normálne trávenie - Metabolizmus sacharidov

Probiotikum

Normálne trávenie - stimulácia

Antioxidant

Dákovanie: 8-10 kvapiek 3x denne, u osôb s vyššou hmotnosťou je možné užiť vyššiu dennú dávku až 15 kvapiek 3x denne. U osôb s priemernou hmotnosťou je vhodné dodržať denné dávkovanie. Pred použitím pretrepať.

V súčasnej dobe je obzvlášť koreň púpavy podrobený skúmaniu z hľadiska ďalších výrazných zdravotných účinkov a to najmä na najobávanejšiu a bohužiaľ stále častejšiu zdravotnú komplikáciu, ktorej názov tu nemôžeme UVIESŤ s ohľadom na nepovolené zdravotné tvrdenie. Je preto potrebné hľadať na všeobecne dostupných zdrojoch.

Odporúčané použitie: Je vhodné užívať tento extrakt raz ročne ako prevenciu, či cielenú detoxikáciu, alebo pri rekonvalescencii. Taktiež je vhodné použiť extrakt z koreňa púpavy ako zakončenie detoxikačných kúr.

Skladovanie: Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné upozornenie: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu. Možná precitlivenosť na obsiahnuté látky.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!