0

Sananga

Sananga

  • Skladom
  • Kód produktu: D14
  • Počet prezretí: 445
  • Hmotnosť: 10ml
  • 25,00€


Zdieľať

Čo je Sananga?

Jej základnou činnosťou je posilnenie tela a zbystrenie zmyslov, najmä zraku. Sanangu používajú domorodí obyvatelia Južnej Ameriky po stáročia. Obyvatelia Amazónie a iných oblastí kontinentu používajú Sanangu ako prvok prírodnej medicíny.

Starovekí Indiáni používali očné kvapky na zlepšenie videnia v hustom lese, čo bolo mimoriadne užitočné počas lovu. Užívanie Sanangy bolo nápomocné aj v prípade rôznych zdravotných neduhov – fyzických aj psychických. Amazónski liečitelia a Šamani tiež používali túto rastlinu počas obradov a rituálov, počas ktorých používali posvätné rastliny, ako je Ayahuasca.

Účelom šamana pri aplikácií kvapiek do očí bolo posilniť zrak, vyčistiť ťaživé energie a prehĺbiť zmenené stavy vedomia.

Prečo sa oplatí používať Sanangu?

Očné kvapky Sananga v súčasnosti získavajú na popularite vďaka svojim cenným zdraviu prospešným vlastnostiam. Po použití tohto produktu môže užívateľ pocítiť výrazné zlepšenie koncentrácie, sústredenia a reflexov.

Pravidelné podávanie kvapiek v menšom množstve je bezpečným liekom pre utrápenú dušu, ako aj pre preťaženú myseľ a telo. Sananga dokáže upokojiť rôzne psychosomatické symptómy, ktoré sa v našom tele prejavujú v dôsledku rôznych typov zablokovanej energie alebo tráum.

 

Ako používať medicínu Sananga?

Odporúča sa užívať kvapky po dobu 14 dní, po ktorých nasleduje prestávka. Kvapky majú najlepší povzbudzujúci účinok na telo i dušu pri večernom použití. Ich upokojujúci účinok je ideálny na upokojenie a očistu pred spaním. Okrem toho môžu kvapky pôsobiť regeneračne na unavené oči, čo je užitočné najmä pre ľudí pracujúcich pred počítačom, či inou obrazovkou. Po použití kvapiek Sananga by vaše oči už nemali byť vystavené svetlu.

Sanange by malo predchádzať ticho, pretože je dôležité dosiahnuť pokoj mysle a tela. Dôležité je aj miesto, kde sa takýto rituál so Sanangou uskutoční. Nech je to miesto, kde sa môžete cítiť dobre a bezpečne. Bezprostredne po aplikácii sa môže objaviť podráždenie, ktoré je prirodzené, a zmizne do niekoľkých minút.

Tieto posvätné šamanské očné kvapky spôsobujú intenzívne pálenie, ktoré zvyčajne trvá niekoľko minút, ale skúsení odborníci tvrdia, že táto bolesť je dôležitou súčasťou procesu hojenia.

V ľahu aplikujte do každého zatvoreného oka jednu alebo dve kvapky a niekoľkokrát očami zamrkajte - otvorte ich, aby sa medicína dostala do očí.

Šamani radia, aby ste po aplikácii Sanangy zhlboka dýchali čím získate maximum pozitívnych účinkov - je to tým, že sa uplne odovzdáte do bolesti čím môžete očistiť nielen svoje oči, ale aj svoju myseľ a ducha.

Akonáhle bolesť odíde a Sananga už nebude v tele, zostane vám pocit nesmiernej relaxácie, uvolnenia a sviežosti.

Uchovajte v chladničke! Spotrebujte do troch mesiacov!

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Štítky:

Sananga