0

ACAÍ BERRY

Lahodné brazílske bobuľovité ovocie

  • 10,40€


Zdieľať

Zloženie100% Acai Berry - Euterpe brazílska (Euterpe oleracea), prášok z plodov Acaí

Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 3-7 g (1-2 čajové lyžičky). Prášok rozmiešajte do vody, alebo inej tekutiny.

Acai Berry (čítaj: asají berry) je lahodné brazílske bobuľovité ovocie temne fialovej farby. Chuťou a vôňou pripomína lesné plody. Rastie v amazonských dažďových pralesoch. Má bohatú špecifickú chuť a vysoké nutričné ​​hodnoty.

Obsahuje najviac antioxidantov zo všetkých známych druhov ovocia, množstvo glykoproteínov, bielkovín, vlákniny a esenciálnych omega 3, 6 a omega-9 mastných kyselín.

Ovocie acai je považované za jednu z najzdravších potravín na našej planéte.

Domorodé kmene amazonskej džungle používali acai ako energetickú podporu pri love a podporný zdroj sexuálnej energie, pretože toto ovocie napomáha zvládať ako zvýšenú telesnú aktivitu, tak psychickú záťaž a je teda vhodné tiež napríklad v obdobia skúšok alebo pracovného stresu. Ovocie acai je bohaté na aminokyseliny a na to, aby svaly a organizmus správne fungovali a výkonnosť stúpla, potrebujeme aminokyseliny. Aminokyseliny v kombinácii s esenciálnymi mastnými kyselinami v acai pomáhajú spaľovať tuk efektívnejšie a svaly rastú rýchlejšie. Nenasýtené mastné kyseliny majú schopnosť v krvnom obehu odbúravať nasýtené mastné kyseliny, ktoré sú príčinou únavy a slabosti.

Prírodná kombinácia antioxidantov, esenciálnych mastných kyselín, aminokyselín a fytosterolov v Açai podporuje zlepšenie telesných funkcií, ľahšie spracovanie potravy, lepšie trávenie a efektívnejšie spaľovanie tukov. Dlhodobé užívanie acai má za následok postupné a zdravé znižovanie hmotnosti.

Kombinácia antioxidantov, esenciálnych mastných kyselín, aminokyselín a fytosterolov tiež podporuje imunitný systém organizmu ako prirodzenú ochranu pred chorobami.

Použitie v príprave jedál:

S Acai práškom môžete tiež premeniť obyčajné potraviny na fialové pochúťky. Pridať si ho tak môžete do ovocného šalátu. Z kokteilov môžete vytvoriť zaujímavý fialový nápoj. Zafarbiť si s ním môžete biely jogurt a pri zapracovaní do kaší či palacinkového alebo lievančekového cesta dostanete zaujímavú farbu a príchuť týchto obľúbených pokrmov.

Skladovanie: Skladujte v suchu a teplote do 25 ° C.

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Upozornenie: Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Nie je vhodné pre malé deti, tehotné a dojčiace ženy.

Uchovajte mimo dosahu detí.

Možná precitlivenosť na obsiahnuté látky.

Krajina pôvodu: Brazília

Vyrobené v ČR

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!